Martin Monn

Grundbuchverwalter

administratur digl uffeci funsil

mmonn@gbacadi.ch
Marcel Soliva

Grundbuchverwalter-Stellvertreter

substitut digl administratur digl uffeci funsil

msoliva@gbacadi.ch
 Eveline Soliva-Flepp Grundbuchverwalter-Stellvertreterin

substituta digl administr. digl uffeci funsil

 esoliva@gbacadi.ch  

 

SachbearbeiterInnen / referendari(A)s

Nicole Caderas-Bearth   nbearth@gbacadi.ch
Onna Rensch   orensch@gbacadi.ch
     
Sekretariat / Secretariat
Fabiana Bearth   fbearth@gbacadi.ch